До 20 000 грн. на професійне консультування
Конкурс від UHBDP «Сільські жінки та погляд у майбутнє»
Агрономічний супровід
Маркетинговий супровід
Фінансовий супровід
Юридичний супровід
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголошує конкурс «Сільські жінки та погляд у майбутнє» для жінок-представниць агробізнесу півдня України на отримання професійної консультації вартістю до 20 000 грн., яка допоможе покращити бізнес.

Дана підтримка націлена на те, щоб у 2021 році щонайменше 10 жіночих бізнесів змогли перейти на нову сходинку свого розвитку. Переможниці можуть розраховувати на консультації з бухгалтерських, юридичних, маркетингових, агрономічних, вузькоспеціалізованих питань. Подати заявку можна буде з 15 жовтня до 25 жовтня 2020 року.
Що таке ґендерна рівність?
Права людини – це права, якими наділена кожна людина від народження незалежно від статі, місця проживання, національного чи етнічного походження, релігії, мови тощо.
Ґендерна рівність є фундаментальним правом людини. Жінки та дівчата по всьому світу не отримують прав людини на тому ж рівні, як чоловіки та хлопці. Через культурні стереотипи, які виникли на базі патріархального устрою в минулому (або в деяких країнах навіть зараз), жінки з різних причин обмежені у повному використанні свого потенціалу в економічній та політичній сфері країни.
Недотримання країною базового права людини – ґендерної рівності – уповільнює функціонування демократії, визнання верховенства права, економічне зростання та конкурентоспроможність як окремої людини, так і країни в цілому.
Left
Right
Чому ґендерна рівність має значення у всьому світі?
Факти та цифри

Ґендерна рівність є п’ятою ціллю серед 17 цілей сталого розвитку тисячоліття. Викорінення будь-якої дискримінації щодо жінок та дівчат — це не лише основне право людини, воно має вирішальне значення для сталого розвитку майбутнього. Доведено, що розширення можливостей жінок та дівчат сприяє економічному зростанню та розвитку.

"Помічники"для жіночого бізнесу на селі. Великі знижки!

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) підтримує малих і середніх виробників плодоовочевої продукції та меду, особливо жінок, в купівлі якісних засобів виробництва. Для цього ми запустили програму "Електронний Ваучер" і надаємо суттєві знижки на сучасні та якісні товари від перевірених постачальників.

Бізнес-інструменти

Створені спеціально для фермерів і бджолярів, дозволяють економити ваші час та гроші.

Каталог технологій
малої механізації
В даному каталозі представлені знаряддя, які економлять ручну працю та робочий час в плодоовочівництві
Перейти в каталог
Державна допомога фермерам
і сільськогосподарським кооперативам

Маєте офіційно зареєстрований бізнес та потребуєте додаткового фінансування?

Скористуйтесь програми державної підтримки та отримайте доступ до ресурсів — завантажуйте каталог з переліком програм державної допомоги фермерам і сільськогосподарським кооперативам.

Тести
Спираючись на дослідження доктора Сандри Ліпсіц Бем, цей тест визначить Вашу ґендерну ідентичність як чоловічу або жіночу.
Цей тест на допоможе визначити Вашу позицію щодо гендерної рівності за 5-ма шкалами, що відповідають п’яти основним типам фемінізму у західних демократіях.
Тест на амбівалентний сексизм – це один з найпопулярніших опитувальників для визначення рівня гендерної дискримінації щодо жінок.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.