Шавлія лікарська


Вирощуємо екологічно чисті лікарські трави

та ефіроолійні культури

Чиста продукція — здорова нація!
Ми піклуємося про ваше здоров'я

Якісна та корисна

Листя шавлії лікарської накопичують високий вміст ефірних олій та мають найвищу біологічну активність.

Широко використовується в лікувальних цілях та як пряність.


Екологічно-чиста

Вирощування без внесення добрив і ЗЗР.

Присадибні ділянки знаходяться далеко від траси, не оброблюються гербіцдами.

Збір трав здійснюється вручну.

Пориньте у неповторний світ цілющих рослин, вирощених в Україні
Компанія «СК ГРІН ФАРМ» займається культивуванням та заготівлею шавлії лікарської та інших лікарських, ефіроолійних та біоенергетичних культур.

Засновники підприємства — колишні учасники бойових дій, що створили групу однодумців та тепер разом займаються вирощуваням лікарських рослин.
Екологічно чисті лікарські трави
Заготівля якісної лікарської
рослинної сировини під замовлення з дотриманням технології виробницва

Сушіння та зберігання


Збір та обробка

Наша мета — збудувати на рідній землі трав’яний бізнес-кластер
Наше підприємство співпрацює з колишніми атовцями, виробниками лікарських рослин з сусідніх сел, інших областей України та запрошує до співпраці всіх зацікавлених у вирощуванні ліарських рослин та ефіроолійних культур виробників.

Лікарські культури — це новий перспективний напрямок. Україна імпортує тисячі тонн лікарських рослин, а ми же можемо вирощувати ці рослини самі, разом диверсифікувати ризики та налагодити сталий збут в Україні та за кордоном.
Грін Фарм
Історія створення підприємства атовців
У Первомайському районі Миколаївської області з роботою тяжко, тому колишні учасники бойових дій з селища Берізки шукали варіанти, як заробляти.
З чого атовцям починати бізнес? Повірити в себе, в те, що ти можеш щось зробити для себе та своєї родини – це саме головне. А якщо є однодумці, то працювати набагато легше.
Колишні бійці АТО з Миколаївщини якось почули, що Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP підтримав групу учасників бойових дій у Доманівці та навіть допоміг зареєструвати кооператив «Оберіг АГРО», створивши працюючий бізнес. Це надихнуло чоловіків.

Восени 2021 року вони познайомилися з консультантами БФ «ЛАСКА», який є партнером проекту UHBDP в Миколаївській області, і почалась робота.

Так, за допомогою цього канадського проекту створилася група однодумців, яка прийняла рішення займатися вирощуваням лікарських рослин.
У складі групи: учасники бойових дій та їхні дружини.

Згодом учасники групи агровиробників «Грін Фарм» отримали грант від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP та придбали трактор і навісне обладнання. Одночасно почали вирощування шавлії лікарської, отримуючи агросупровід – консультації фахівця з лікарських рослин.

Наразі господарство планує і надалі розвивати трав'яний бізнес, збільшити площі та асортимент лікарських рослин.

Зв'яжіться з нами

Контактна особа:


лідер групи «Ветерани «ГРІН ФАРМ» та

директор ТОВ «Сільськогосподарча компанія «ГРІН ФАРМ»

Володимир Олександрович Волосніков


тел.: +38 097 213 51 68, vovavolosnikov@ukr.net


Миколаївська область,

Первомайський район,

с. Берізки,

вул. Гагаріна, буд.18

Сайт розроблений за фінансової підтримки Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).