Актуальні питання у сфері земельних відносин
Цикл з чотирьох вебінарів

Про що ви дізнаєтесь

До уваги малих та середніх агро-виробників, фермерських господарств,

фізичних осіб-власників сільгоспземель

Спадщина
передача земельної ділянки у спадщину
Оформлення
процедури оформлення володіння землею
Оренда
причини розірвання договорів оренди
Види угідь
типи призначення ділянок, важливі нюанси
Умови участі:
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Як все працює:
Після реєстрації ви отримаєте посилання для участі. Гарного перегляду!
Актуальні питання
станьте більш свідомими в темі земельних відносин
Судова практика
ознайомтеся з найактуальнішою судовою практикою
Земельні відносини
ефективно вирішуйте спірні питання
Правильні рішення
приймайте оптимальні рішення стосовно питань із землею

Програма циклу вебінарів

Тема 1
Дата: 20 травня 2021
Час: 19:00
«Передача землі у спадщину»
Спадкування — це тема з безліччю нюансів, в яких орієнтуються лише окремі фахівці. В ній багато колізій, стосовно яких ведуться перманентні суперечки, в тому числі і в судових інстанціях.
На вебінарі поговоримо про:
1) спадкування паїв (передача за заповітом, оформлення спадщини);
2) фермерські землі та їх спадкування;
3) спадкування земель, переданих спадкодавцю у постійне користування;
4) спадкування земельної ділянки, стосовно якої спадкодавець розпочав процедуру приватизації, але не завершив її.
Тема 2
Дата: 25 травня 2021
Час: 19:00
«Перелік документів для підтвердження володіння землею. Рекомендації по процедурі оформлення»
Україна – аграрна держава і господарювати на землі бажаючих багато. Але який правовий титул обрати для володіння землі: власність, оренду чи може емфітевзис? Цього разу поговоримо про переваги та недоліки речових прав на нерухоме майно, а також порядок та умови оформлення документів, які підтверджують вказані права – форма, істотні умови договорів, реєстрацію прав…
Тема 3
Дата: 27 травня 2021
Час: 19:00
«Причини розірвання договорів оренди»
Мені дуже подобається надзвичайно глибокий за змістом вислів: «До землі потрібно ставитись не як до подарованої батьками, а як до позиченої у внуків». Дійсно, якщо користування землею не буде зводитись до «вичавлювання» якомога більшої вигоди тут і зараз, а міститиме турботу про відновлення та покращення її природних якостей, то своїм нащадкам людство передасть унікальний родючий ресурс замість спустошених та виснажених територій.
Напевне, саме тому при передачі земельної ділянки в оренду на її орендаря покладається ціла низка обов’язків щодо забезпечення збереження землі та використання її за цільовим призначенням. Невиконання таких обов’язків може мати наслідком розірвання договору оренди земельної ділянки. Як саме – поговоримо на цьому вебінарі.
Тема 4
Дата: 31 травня 2021
Час: 19:00
«Типи призначення ділянок. Що варто про них знати»
«Категорія земель», «вид угідь», «основне цільове призначення», «цільове призначення», «вид використання» — всі ці поняття вживаються, коли йдеться про одну із головних характеристик та водночас допустимий спосіб використання земельної ділянки.
Щоб розібратися, що розуміється під наведеними термінами, яке їх значення, як відбувається зміна цільового призначення та виду угідь земельної ділянки, яку роль відіграє ця ознака при здійсненні операцій із землею, потрібно чимало часу. Але про основне – у цьому вебінарі.
Спікерка:
Ірина Володимирівна Висіцька
Партнер, адвокат
Моб. (067) 766-36-16
E-mail: iryna.vysitska@yefimov-partners.com

Спеціалізація: земельне право, нерухомість, корпоративні права та цінні папери, цивільний, господарський та адміністративний процеси.
Здійснюю правовий супровід придбання й реалізації нерухомості, цілісних майнових комплексів, консультую з питань отримання речових прав на землю, зміни категорії земель, надаю правову допомогу в процесі реєстрації прав на нерухоме майно, реорганізації та ліквідації КСП, консультую з питань випуску та обігу акцій та інших цінних паперів, здійсню. представництво інтересів клієнтів в судових органах.
Авторство: більше 500 публікацій в « «АгроUA», «Агро-Про», «Землевпорядний вісник», «Довідник економіста», «ГоловбухАгро» та інших виданнях МЦФР, Бухгалтерія», «БухгалтеріяUA», в ресурсах Мережі ділової інформації ЛІГАБізнесІнформ.
Професійні досягнення: 15+ проведених вебінарів та семінарів із земельної тематики; 200+ угод з нерухомістю (правовий супровід); 250+ виграних справ у суді; 1000+ правових консультацій.
Контакти організаторів:
Благодіний Фонд "ЛАСКА", м. Миколаїв
Веб-сайт: laskabf.org
E-mail: irina.kuprievich@gmail.com
Тел.: 067 5147080, 066 830 18 44

За фінансової підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодовоочівництва (UHBDP)
Веб-сайт: uhbdp.org
E-mail: info@uhbdp.org
контакт-центр: 0-800-500-184
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).