Як купити
Про нас
Продукція
Контакти
Купуйте якісну смачну ягоду у надійних і професійних виробників!
Магія ягід
Об’єднання виробників ягід в Херсонскій області
Ми годуємо наших діток та онуків нашою ягодою, саме вони наші головні та найперші експерти і критики.
МАГІЯ ЯГІД
об'єднання групи виробників ягід
ПРОДУКЦІЯ
ЯК КУПИТИ
ГОЛОВНА
До групи “Магія ягід” входять 5 родин: Ірина Савченко, Радміла Савченко, Артем та Марина Савченко, Сергій Трофименко, Юлія Тимчук
КОНТАКТИ
Знаходимось в екологічно- чистому районі Херсонської області, в селі Рибальче.
Екологічно-чистий район, де вирощуються корисні та найсмачніші ягоди
Маємо найчистішу воду (це підтверджують результати досліджень), вирощуємо найсмачніші ягоди у найбільшій пустелі Європи. Чорне море - лише в 11 кілометрах від нас.
Почалася наша діяльність з того, що у 2010 р, кухар закордонного плавання Ірина Савченко, разом зі своєю сім’єю посадили перші тисячу кущів полуниці в селI Рибальче.
Відтоді почали не тільки вирощувати, а й вдосконалювати технології вирощування, експериментувати, шукати нові сорти. Згодом добавили ще ожину та виноград. Маючи невеликі площі насаджень, зрозуміли, що наша ніша - це теплиці. Зараз у нас є теплиці з ожиною та полуницею.
Будучи членами Ради Жінок Фермерів України та канадського проекту UHBDP,
Маємо можливість постійно навчатися, відвідувати семінари, тренінги, вивчати досвід інших господарств. Завдяки канадському проекту, переймали досвід у Ізраїлі
Після поїздки запровадили у себе технології , дружні до навколишнього середовища (біопрепарати, шмелі), а також створили групу виробників ягід нашого села (в цьому майбутнє).
Успіх малих господарств - в кооперації.
За групою виробників - майбутнє.